Do góry
© 2022, by Digital Neuma
en pl

Huawei Enterprise (Poland). Platforma Contentowa liderów cyfrowej transformacji.

 

W Polsce markę Huawei znają chyba wszyscy. Kojarzona jest z doskonałymi smartfonami oraz znanym piłkarzem.  Huawei po raz pierwszy w historii trafił do pierwszej dziesiątki najbardziej wartościowych marek według prestiżowego raportu Brand Finance Global 500. Wartość marki została oszacowana na 65 miliardów dolarów. W edycji na rok 2020, Huawei zajął 10. pozycję po awansie z 12. miejsca w roku 2019 i z 25. pozycji w roku 2018.

Nie wszyscy jednak mają świadomość że Huawei to potężny gracz na rynku ICT. Dywizja Huawei Enterprise Business Group (EBG) dostarcza rozwiązania IT do najbardziej złożonych i wymagających projektów z zakresu cyfrowej transformacji.

Huawei Enterprise  jest niezależną, prywatną firmą, która dostarcza technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT). Zatrudnia blisko 188 000 pracowników i działa w ponad 170 krajach, obsługując ponad trzy miliardy ludzi na całym świecie.Dostarczając zintegrowane rozwiązania w czterech kluczowych domenach — sieci telekomunikacyjne, IT, inteligentne urządzenia i usługi w chmurze — firma jest zaangażowana w dostarczanie technologii cyfrowej każdej osobie, do każdego domu i organizacji, dla w pełni połączonego, inteligentnego świata.

Naszym celem było stworzenie platformy contentowej, która będzie w efektywny sposób przedstawiała eksperckie treści integratorem i reseller’om z branży IT B2B.  Chcieliśmy rozszerzyć idee platformy zawierającej unikalne treści o funkcje aplikacji mobilnej oraz zestaw funkcji specjalnych dostępnych po zalogowaniu.

Epidemia COVID-19 stanowi wielkie wyzwanie zdrowotne, jak i biznesowe.  Nastąpiła nagła i nieodwracalna cyfrowa rewolucja. Nikt już nie dzieli działań na off-line i on-line. Jest tylko marketing w cyfrowych czasach. Huawei EBG od zawsze stawia na jakość content marketingu i cyfrowych rozwiązań, które pomogą partnerem w obszarze edukacji, kompetencji technicznych i insightów biznesowych.

Huawei Enterprise wychodząc naprzecie potrzebom partnerów w Polsce i regionie CEE inicjuje
powstanie platformy content marketingowej, która będzie stale zasilana unikalnymi treściami ze świata tej marki. W branży B2B IT publikowanie wartościowych dla odbiorcy treści to „must be”. Huawei Digital Leaders to typowy Content Hub, który ma pozwolić na płynne zarządzanie i dystrybucje treści. Partnerzy korzystają z różnych źródeł i reprezentują różny poziom kompetencji. Chcemy dać im narzędzie , które ujednolica ten aspekt.

Platforma będzie podlegać sukcesywnej rozbudowie. Jej implementacja na inne kraje CEE nie stanowi dużego wyzwania produkcyjnego. Zaawansowana analityka, implementacja metody PWA pozwala korzystać ze strony jak z aplikacji na telefonie mają nam pozwolić kreować jak najlepsze doświadczenia użytkownika.

Warstwa front-endowa została przygotowana jako PWA, z wykorzystaniem Service workerów, Vue.js oraz Nuxt.js. Za zarządzanie pakietami i zależnościami odpowiada NPM, który został wykorzystany do budowy aplikacji w wersji developerskiej jak i produkcyjnej.

Mamy nadzieję, że serwis https://huaweidigitalleaders.com/#/ stanie się ważnym punktem w ekosystemie informacyjnym skierowanym do integratorów i reseller’ów.

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszego podejścia
do budowy serwisów zgodnie z metodyką PWA?

Zapraszam do kontaktu.
+48 530 318 786
info@digitalneuma.com

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *